PokeLife Hack – Generator Punktów Zasług i Yenów

pokelife hack na punkty zasług

Na tej stronie internetowej pobierzesz najnowszego hack-a do gry PokeLife, który pozwoli doładować sobie tyle Punktów Zasług i Yenów ile tylko chcesz. Nasz PokeLife Hack jest bardzo często aktualizowany i został wyposażony w bardzo silne zabezpieczenia.

darmowe yeny

Jak wygląda nasz PokeLife Hack?

pokelife hack na yeny

Wystarczy, że zrobicie wszystko tak jak na wyżej załączonym obrazku, a na końcu klikniecie na “Hackuj”. Po wszystkim należy odczekać 30 sekund, a po tym czasie można wejść do gry:

pokelife kody na punkty zasług

PokeLife jest internetową grą stworzoną przez Polaków, w którą zagracie dzięki waszej przeglądarce. Główną tematyką gry są Pokemony czyli musimy je łapać, dbać o nie oraz walczyć z nimi ramie w ramie. PokeLife Hack na Punkty Zasług to idealna produkcja dla najmłodszych, ale nie tylko, bo nawet Ci starsi powinni się w niej szybko odnaleźć. Tą produkcje głównie polecamy osobą, które miały już wcześniej kontakt z tematyką pokemonów i zapewniamy, że na 100% nie zawiedzie was ten tytuł. Gra została bardzo rozbudowana i zawsze jest co robić, dlatego też nie doświadczycie tutaj nudy. Na początku musimy się oczywiście zarejestrować i tutaj wybieramy imię naszego trenera, region w którym chcemy grać i na końcu naszego pierwszego pokemona, a do wyboru mamy ogień, wodę i trawę. Naszym pierwszym zadaniem będzie wykonanie prostego i krótkiego samouczka, a więc zaczynamy rozmowę z naszym profesorem, który zleca nam naszą pierwszą misje, a mianowicie nauczenie swojego pokemona pierwszego ataku. Zas wykonanie tej misji dostaniemy 5000 yenów, które pomogą nam w pierwszych etapach gry. Następną misją będzie udanie się do Dziczy aby odbyć swoją pierwszą wyprawę i spróbować złapać swojego 2 pokemona. Po złapaniu oczywiście wracamy do profesora, aby odebrać naszą nagrodę, a później oczywiście wykonujemy reszte misji, które nam zleci. Teraz nieco może o dostępnych lokacjach, w których możemy zdobywać yeny, ekwipunek oraz łapać pokemony. Lokacji jest wiele i każda różni się poziomem trudności. Najłatwiejszą lokacją jest Gęsty Zagajnik do którego dostaniemy dostęp od razu po przejściu samouczka. Gęsty Zagajnik to banalnie łatwa lokacja i to właśnie w niej przyjdzie nam stawiać nasze pierwsze kroki. Po jakimś czasie będziecie mogli przejść dalej np. na Doline Wiatraków i tak powoli, aż w końcu zdobędziemy doświadczenie i będziemy mogli zwiedzać Wielkie Bagna. Gra PokeLife Hack na Yeny na początku może wydawać się monotonna, ale to nie potrwa długo. Po prostu początki bywają trudne, jednak z czasem to się zmieni. Targ tutaj możemy zakupić różnego rodzaju pokemony i przedmioty od innych graczy, a wybór jest naprawdę duży. Oczywiście ceny są różne i 1 pokemony są tanie, a inne kosztują krocie. Najwięcej yenów kosztują pokemony, które są bardzo rzadkie i ciężko je znaleźć, ale nie martwcie się, są też pokemony tanie, które na początku gry w zupełności wystarczą. Nie zabrakło też tutaj zakładki, w której możemy zdobyć swoje osiągnięcia. Gracze, którzy szukają rywalizacji też nie powinni się martwić, dlatego że w grze istnieje ranking, w którym to rywalizujemy z innymi graczami o jak najwyższą pozycje. Nasz PokeLife Generator Yenów pozwoli Ci na doładowanie sobie nie tylko Yenów, ale też i punktów zasług w takich ilościach jakich tylko chcesz, a najlepsze jest w nim to, że jest w 100% bezpieczny i bardzo często aktualizowany. Nie czekaj i pobierz go już dziś.

darmowe punkty zasług

Co potrafi nasz PokeLife Hack?

 • Potrafi doładować do konta Punkty Zasług.
 • Potrafi doładować do konta Yeny.
 • Jest programem bezpiecznym.
 • Częste aktualizacje i wsparcie programistów.

Jak używać naszego PokeLife Hack?

 • Na początku klikamy na Pobierz Teraz i pobieramy pliki na swój komputer.
 • Następnie pobrane pliki należy wypakować.
 • Włączamy plik o nazwie PokeLife Hack.exe
 • Wybieramy swój region i imię trenera.
 • Zaznaczamy opcje zabezpieczeń.
 • Wybieramy ilość Punktów Zasług i Yenów.
 • Klikamy Hackuj i po 30 sekundach wchodzimy do gry.
 • Sprawdźcie inne nasze programy na PC klikając tutaj.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Translate »