Nostale Hack – Generator NosDolarów i Złota

nostale hack na nosdolary

Na tej stronie pobierzesz najnowszy program do gry Nostale, dzięki któremu dodasz sobie do konta tyle NosDolarów i Złota ile tylko chcesz. Nostale Hack został stworzony na waszą prośbę, jest programem bezpiecznym i codziennie aktualizowanym.

darmowe nosdolary

Jak wygląda Nostale Hack?

nostale hack na złoto

Teraz gdy już wszystko zostało prawidłowo wypełnione, możecie przejść dalej i kliknąć na Uruchom. Po około minucie jak program skończy pracę możecie wejść do gry:

nostale hack na ND

Nostale to MMORPG z bajkową grafiką, w którą możecie zagrać na komputerze ze średnimi wymaganiami sprzętowymi. Gra nie wymaga nie wiadomo jakiej karty graficznej, ilości pamięci ram i procesora, jedyne czego potrzeba to przeciętny PC oraz dostęp do internetu. Jeżeli chcecie zagrać w Nostale Hack na NosDolary, to na początku należy pobrać klienta gry oraz zarejestrować nowe konto na stronie. Gdy już mamy swoje konto, to logujemy się do gry i wybieramy serwer na którym chcemy grać. Serwery są 3, ale my polecamy wam wybrać Avalon(Serwer 1) z takiego powodu, że na 2 innych zbyt często świeci pustkami i po pierwsze nie raz nie mamy z kim grać, a po 2 niektóre przedmioty są ciężko dostępne. Grę zaczyna klasą Poszukiwacz na której musimy zdobyć 15 poziom doświadczenia i 20 poziom profesji. Kiedy już zdobędziemy odpowiednie poziomy, będziemy mogli zmienić swoją klase, a mamy do wyboru klasy takie jak Wojownik, Mag oraz Łucznik. Polecamy przed wyborem obejrzeć kilka filmów z każdej klasy, ponieważ każda z nich ma 8 pod klas, które w tej grze nazywają się kartami specjalisty. I właśnie tutaj jest największy plus tej produkcji, czyli karty SP, bo to dzięki nim gra tak bardzo potrafi wciągnąć i prawie nigdy się nie nudzimy. W grze Nostale Hack na Złoto musimy wykonywać główną fabułę, bo bez niej nie odblokujemy niektórych rzeczy. Misje poboczne możemy ominąć no chyba, że komuś bardzo zależy na wykonaniu wszystkiego w 100%. Oprócz głównego wątku fabularnego mamy też do dyspozycji inne ciekawe rzeczy np. Glaceron jest to lodowa kraina, w której możemy zdobywać doświadczenie, chodzić na rajdy rodzinne oraz walczyć z innymi przeciwnikami. Przed wejściem na glaceron musimy wybrać, czy chcemy być aniołem, czy demonem. Walcząc zdobywamy reputacje, która podnosi naszą rangę i dzięki niej zdobywamy ładniejsze odznaczenia. Zdobywamy też specjalne punkty od 1 do 100%. Punkty są bardzo ważne, bo to dzięki nim dana frakcja może odblokować sobie wejście na rajd. Teraz napiszemy o walutach, a są nimi Złoto i NosDolary. To pierwsze zdobywamy praktycznie przez całą naszą przygode, ale to drugie niestety już nie. Najłatwiej jest wydać prawdziwe pieniądze, ale nie każdy chce wydawać złotówki na gry. I tutaj pojawiamy się my, z naszym Nostale Generator NosDolarów, dzięki któremu doładujecie sobie nie tylko NosDolary, ale też i Złoto w bardzo dużych ilościach.

Informacje na temat naszego generatora:

Stworzyliśmy ten program dla innych graczy, żeby im pomóc i żeby nie musie wydawać prawdziwych pieniędzy na mikropłatności, które w Nostale potrafią naprawdę zaskoczyć swoją ceną, a co najgorsze bardzo mocno ułatwiają rozgrywkę. Generator został wydany, aby wspomóc graczy, którzy nie chcą wydawać ani złotówki na NT, a chcą sobie urozmaicić rozgrywkę. Nie czekaj i sam przetestuj jak najszybciej nasz program gwarantujemy, że będziesz zachwycony z naszego programu i z możliwości doładowania nieograniczonych nosdolarów i złota. Zapewniamy też, że nasze programy są w 100% bezpieczne, posiadają własny autorski antyban, prywatne serwery proxy i są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu nie musicie się martwić, że wspomagacz nagle przestanie działać lub nagle straci swoje zabezpieczenia. Prosimy o wysyłanie swoich propozycji na naszą skrzynkę pocztową lub poprzez formularz kontaktowy każdą propozycję weźmiemy pod uwagę i kto wie, może to właśnie do twojej gry znajdzie się program na naszej stronie.

darmowe złoto

Co potrafi nasz Nostale Hack?

 • Potrafi doładować Złoto do naszego konta.
 • Potrafi doładować NosDolary do naszego konta.
 • Jest programem bezpiecznym i często aktualizowanym.
 • Nie jest programem skomplikowanym.

Instrukcja Nostale Hack:

 • Pobieramy spakowany plik z naszej strony.
 • Teraz pobrany plik musimy wypakować.
 • Włączamy plik o nazwie Nostale Hack.exe
 • Wybieramy serwer na którym gramy.
 • Wpisujemy swoją nazwę postaci.
 • Zaznaczamy System Proxy i Anty Ban.
 • Podajemy ilość Złota i NosDolarów.
 • Klikamy na Uruchom i gdy program skończy pracę, to wchodzimy do gry.

Informacje o Nostale:

 • Data wydania: 2006
 • Urządzenia: PC
 • Producent: Entwell
 • Wydawca: Entwell, Gameforge 4D GmbH
 • Gatunek: MMORPG, anime, przygoda, rozrywka
 • Mikropłatności w grze są i ułatwiają w znacznym stopniu zabawę, ale nie są wymagane.
 • Oficjalna strona gry: https://gameforge.com/pl-PL/play/nostale
 • Inne programy na PC: klik

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>