MovieStarPlanet Hack – Generator Diamentów, StarCoins i VIP

msp hack na vip

Dzisiaj przychodzimy do was z naszym najnowszym programem do MovieStarPlanet, który pozwoli wam wygenerować dowolne ilości diamentów i starcoins, ale też pozwoli wygenerować sobie konto VIP nawet na 12 miesięcy. Sprawdźcie sami jakie to proste i użyjcie naszego MovieStarPlanet Hack.

msp generator diamentów

Czym jest MovieStarPlanet Hack?

Jak widzicie program jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy wpisać swój MovieStar Name i kliknąć połącz. Następnie zaznaczyć opcje w zabezpieczeniach i wybrać ilość starcoins i diamentów w wartościach. Teraz pozostało już tylko kliknięcie Generuj i poczekanie, aż pasek postępu cały się zapełni, a tutaj dodajemy dowód działania naszego hacka:

msp generator

Tak wygląda konto gracza po użyciu MSP Hack:

hack do moviestarplanet

MovieStarPlanet to gra komputerowa, w którą możecie zagrać całkowicie za darmo, a potrzebny jest wam tylko dostęp do internetu i dowolna przeglądarka internetowa. Gra jest w pełni online przez przeglądarkę i nie trzeba niczego pobierać na swój komputer. Produkcja ta została stworzona z myślą o najmłodszych graczach, ale w grze można spotkać graczy w każdym wieku. Podczas rejestracji nowego konta w MovieStarPlanet Hack na Diamenty musimy stworzyć naszą nową postać, czyli wybrać naszą płeć oraz dostosować wygląd w taki sposób, w jaki będzie nam się najbardziej podobać, a można zmieniać wszystko od stylu i koloru włosów, aż po wszystkie ubrania i gadżety. Wyborów jest naprawdę wiele i jak na grę przez przeglądarkę ich ilość może zaskoczyć. Na końcu pozostaje wybrać nasz MovieStar Name, czyli naszą nazwę użytkownika, która będzie widoczna dla innych graczy w grze, dzięki czemu każdy z nich będzie się mógł z nami skontaktować poprzez wiadomość prywatną i pograć razem. Teraz zostało już kliknąć rejestruj i zalogować się do gry. Przy pierwszym logowaniu się zaczniemy wybierać wygląd naszej postaci, czyli jej wygląd i kolor włosów, nasz cały ubiór oraz wiele innych ciekawych dodatków typu czapki, wstążki, biżuteria itp. Świat MSP jest naprawdę ogromny i niektórych może nieźle zaskoczyć, przy pierwszym logowaniu na serwery gry na początku dostaniemy krótką historyjkę, która jednocześnie jest też naszym samouczkiem, polecamy wam go wszystkim wypełnić od początku do samego końca, ponieważ nauczycie się wszystkich podstawowych rzeczy, które są niezbędne do gry, a na końcu za jego ukończenie twórcy obdarowują małą nagrodą, która bardzo pomaga na start.

Więcej informacji o programie MovieStarPlanet Generator:

Po tym króciutkim, ale jakże ciekawym samouczku znajdziemy się w pięknym kolorowym świecie i to właśnie w nim rozpoczniemy naszą przygodę. Teraz może nieco o sklepach, w których możemy znaleźć ubrania dla naszej postaci oraz przeróżne gadżety, które następnie możemy założyć w naszym mieszkaniu, a dokładniej w naszej garderobie. Znajdziemy tam też super meble i dekoracje do naszego mieszkania. I tutaj wszystko zależy od wyobraźni i kreatywności danego gracza, w jaki sposób udekoruje swoje mieszkanie możliwości jest naprawdę bardzo wiele i każdy znajdzie wygląd specjalnie dla siebie, który będzie mu się podobać. Należy też pamiętać, że do mieszkania możemy zapraszać innych graczy, a co za tym idzie warto mieć oryginalny wygląd mieszkania. W MovieStarPlanet Hack na StarCoins mamy możliwość zakupu własnych zwierzaków i opiekowanie się nimi. Oczywiście najpierw trzeba przejść się do sklepu i zakupić danego zwierzaka. Jeżeli chcemy zakupić zwierzaka musimy udać się do sklepu o nazwie Bonsters i Boonies. W sklepie można kupić swojego pierwszego boonies, ale niestety kupić można go tylko za walutę premium, a najtańszy kosztuje całe 900 starcoins i nie każdy może sobie na to pozwolić. Jednak nie martwcie się na zapas, ponieważ w sklepiku możecie kupić też bonsters za które nie trzeba wydawać starcoins i wystarczą nam same diamenty. Napiszemy wam też o Zoo, w którym gracz może zdobyć zwierzaka służącego do ozdoby. W Zoo możemy kupić różnego rodzaju mistyczne stwory, a są nimi np. Smoki i jak się dobrze składa nie są one zbyt drogie. Mini gry też są bardzo ważnym elementem w MSP, ponieważ potrafią urozmaicić zabawę, a co za tym idzie nie będziemy czuli, że gra staje się zbyt monotonna. Podamy wam kilka przykładów dostępnych mini gier w tym bajowym świecie. Quiz tego chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć po prostu dostajemy serie pytań, na które musimy udzielić prawidłowej odpowiedzi, jednak tutaj zadanie jest nieco utrudnione z tego powodu, że w tym samym momencie rywalizujemy z innymi graczami i każdy z nich może odpowiedzieć szybciej od nas. Do każdego pytania dołączone są 3 odpowiedzi oraz czas, w którym musimy się zmieścić, wszystkie prawidłowe odpowiedzi dostarczają nam punkty, które są na końcu zliczane i decydują o wysokości naszej nagrody. Następną mini grą, jest gra o nazwie Ubierz się, w której chodzi o ubieranie swojej postać na wylosowany przez system temat do wyboru mamy 20 losowych ubrań, żeby wygrać tę mini grę, musimy zostać wybrani minimum 5 razy. Niestety, jak w większości tego typu gier i tutaj są mikropłatności, bez których ciężko się obejść. Diamenty możemy spokojnie zarabiać grając codziennie w MovieStarPlanet Hack na VIP, jednak z StarCoins nie jest już tak łatwo, ponieważ w grze można zarobić bardzo małą ich ilość, a żeby zdobyć ich więcej trzeba zapłacić prawdziwymi pieniędzmi. Właśnie dlatego został stworzony ten czit i jest idealny dla graczy, którzy nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na kupowanie przedmiotów za złotówki.

msp generator starcoins

Zalety korzystania z MovieStarPlanet Hack:

 • Potrafi doładować nieograniczone ilości Diamentów i StarCoins.
 • Dodaje konto VIP na okres 12 miesięcy.
 • Kompatybilny z wszystkimi systemami.
 • Przyjazny i prosty w obsłudze interfejs.
 • Program w 100% po polsku.
 • Gwarancja skuteczności.
 • Najlepsze zabezpieczenia w sieci.
 • Aktualizacje 2 razy w tygodniu.

Jak używać MSP Hack?

 • Należy pobrać i wypakować nasz plik.
 • Następnie znaleźć i włączyć plik MovieStarPlanet Hack.exe
 • Wpisać swój MovieStar Name i kliknąć Połącz.
 • Zaznaczyć System proxy i Wykrywacz GM.
 • Wybrać ilość wartości jaką program ma doładować.
 • Kliknąć Generuj i poczekać, aż cały pasek postępu się zapełni.
 • Teraz możemy wejść do gry.

Jak używać MovieStarPlanet Generator?

 • Przechodzimy do generatora klikając przejdź do generatora online.
 • Następnie wybieramy ilość StarCoins, Diamentów i zaznaczamy, czy chcemy konto VIP na cały rok.
 • Klikamy generuj, wyskoczy nam okienko, w którym musimy wpisać nasze informacje o koncie.
 • Podajemy swoją nazwę użytkownika i wybieramy urządzenie, na którym gramy.
 • Klikamy kontynuuj i czekamy, aż generator skończy doładowywać.
 • Wchodzimy do gry i cieszymy się naszą walutą premium.

Informacje o grze MovieStarPlanet:

 • Gra została wydana przez MovieStarPlanet ApS.
 • Platformy: Przeglądarka internetowa, Android, iOS
 • Wymagania: dostęp do internetu i dowolna przeglądarka internetowa.
 • Tryb gry: gra wieloosobowa.
 • Gatunek: Fabularne.
 • Gra jest darmowa, ale można ułatwić sobie zabawę przez mikropłatności.
 • Oficjalna strona gry: https://moviestarplanet.pl
 • Zapraszamy do sprawdzenia innych naszych programów na Androida: kliknij tutaj.

One thought on “MovieStarPlanet Hack – Generator Diamentów, StarCoins i VIP

 • anka10
  5 listopada 2021 at 11:02

  Wow to serio działa i do teraz jestem zdziwiona.. pobrałam z ciekawości i byłam raczej nastawiona na rozczarowanie, a tu takie miłe zaskoczenie :). Tylko miałabym pytanko, czy na pewno można używać waszego czita bez ograniczeń? czy nie istnieje ryzyko zablokowania konta? z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam ;*

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Translate »