Mario Kart Tour Hack – Generator Rubinów i Monet

mario kart tour hack na monety

Dziś mamy coś dla fanów serii gier Mario, a chodzi o program do bardzo popularnej gry Mario Kart Tour. Tytuł Mario Kart Tour Hack został z dniem dzisiejszym ukończony w 100%. Posiada najlepsze nasze zabezpieczenia i jest bardzo prosty w obsłudze. Oczywiście nasza aplikacja, jak to zawsze bywa jest w pełni po polsku i każdy opanuje jej używanie. Sprawdź już teraz Mario Kart Tour Generator i zobacz, jak w łatwy sposób można zdobyć Rubiny i Monety.

pobierz program na darmowe rubiny

Jak wygląda Mario Kart Tour Hack?

mario kart tour hack na rubiny

Gdy już pobierzecie naszą aplikację na swoje urządzenie, to należy ją uruchomić. Następnym krokiem jest podanie nazwy użytkownika oraz włączenie wszystkich zabezpieczeń. Później należy wybrać urządzenie, na którym gracie, a na końcu pozostaje już tylko wybrać ilość surowców do dodania. Teraz wystarczy kliknąć Generuj i poczekać, aż cały pasek postępu się zapełni, trwa to około 60 sekund. Jak już wszystko wypełnicie i wyskoczy odpowiedni komunikat, to możecie wejść do gry:

mario kart toru generator rubinów

Opis gry:

Mario Kart Tour jest grą żywcem wyciągniętym z Nintendo z tą różnicą, że ten tytuł jest na urządzenia mobilne. Nintendo z każdym krokiem coraz bardziej wchodzi na rynek mobilny, udostępniając swoje najpopularniejsze tytuły na smartphone-y. Ostatnim takim przypadkiem jest Mario Kart Tour Hack na Rubiny, który wyszedł już jakiś czas temu w bezpłatnym  Free to play. Oto moje garstka informacji na temat tego tytułu i nasze przemyślenia. Oczywiście przenosząc Mario Kart Tour na platformy mobilne, gra musiała przejść dużo uproszczeń. Zacznijmy od tego, że sterowanie zostało zmienione i na telefonach sterujemy przy użyciu jednego palca. Z tego powodu nasz pojazd sam pędzi do przodu, a nam pozostaje tylko kierować naszym pojazdem. Wszystkie inne czynności takie jak driftowanie, używanie różnego rodzaju broni zostały identyczne, jak na konsoli.

Niestety za darmo zagramy tylko do trybu 150cc, który na urządzeniach mobilnych nie jest zbyt szybki. Tryb 200cc jest dostępny, ale tylko dla ludzi, którzy używają mikropłatności, ale do tego jeszcze wrócimy, ponieważ z naszym programem ten problem przestaje istnieć.  W grze mamy cotygodniowe tematyczne eventy, co ważne gra sama dobiera nam obowiązkowe trasy pod dane wydarzenie. Na minus zasługuje fakt, że tras nie jest zbyt dużo i często trasy się powtarzają. Zmieniona została też wymagana ilość okrążeń i już nie musimy jechać 3, a tylko 2 wbrew pozorom jest to zmiana na duży plus, taki zabieg pasuje idealnie na smartphony, gdzie liczy się szybka gra. Pora zakończyć tę krótką recenzję gry, czy zagracie, to już zależy tylko od was naszym zdaniem warto, ale tylko z naszym programem, o którym napiszemy niżej.

Opis aplikacji Mario Kart Tour Generator:

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w Mario Kart Tour istnieją mikropłatności, bez których ciężko się obejść. Nie tylko stracimy dużą ilość ułatwień, lepszych pojazdów i bonusów, ale też nie zagramy w o wiele szybszy tryb od reszty. Nie ma się co oszukiwać w Mario Kart Tour Hack na Monety ciężko obejść się bez wydawania prawdziwych pieniędzy. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten program, żeby wam ułatwić rozgrywkę i raz na zawsze zapewnić wam darmową grę. Nasz Mario Kart Tour Generator Rubinów zapewni wam nieograniczony dostęp do surowców, czyli monet i rubinów w ogromnych ilościach. Aplikacja jest idealna dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy, a chcą w pełni korzystać z tego tytułu. Zapraszamy do pobierania i używania, jeżeli nasz program przypadnie Ci do gustu, to prosimy o zostawienie pozytywnego komentarza.

mario kart tour darmowe monety

Jak używać Mario Kart Tour Hack?

 • Na początku klikamy Pobierz Teraz i pobieramy program na swoje urządzenie mobilne.
 • Teraz szukamy pliku Mario Kart Tour Hack.exe i go włączamy.
 • Wpisujemy naszą nazwę użytkownika i zaznaczamy opcje w zabezpieczeniach.
 • Wybieramy ile chcemy doładować Rubinów i Monet
 • Klikamy na Generuj i czekamy, aż program skończy generować.
 • Wchodzimy do gry i cieszymy się naszymi surowcami.
 • Więcej naszych programów na Androida znajdziesz klikając tutaj.

Co potrafi nasz Mario Kart Tour Hack?

 • Potrafi dodać Rubiny do naszego konta.
 • Potrafi dodać Monety do naszego konta.
 • Posiada najsilniejsze zabezpieczenia w sieci.
 • Działa na wszystkich urządzeniach.
 • Nie jest zbyt skomplikowany.
 • Oficjalna strona gry: kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Translate »