BlockStarPlanet Hack – Generator Diamentów i Monet

blockstarplanet kody na diamenty

W dzisiejszym artykule poznasz najlepszy BlockStarPlanet Hack, który pozwoli Ci wygenerować dowolne ilości Diamentów i Monet do swojego konta w grze. Program został stworzony przez małą grupkę programistów, dajemy wam gwarancje, że jest bezpieczny i bardzo często aktualizowany, a co za tym idzie zawsze gotowy do użycia. Nie będzie sytuacji, w której program miałby przestać działać. Prosimy tylko używać go maksymalnie 2 razy w tygodnie, dzięki czemu wasze konto będzie zawsze bezpieczne.

blockstarplanet darmowe diamenty

Jak wygląda BlockStarPlanet Hack?

blockstarplanet hack na diamenty

Jak możecie zauważyć na wyżej dołączonej grafice, nasz program jest bardzo prosty w użyciu i każdy powinien sobie poradzić w jego obsłudze. Wystarczy wybrać nasze urządzenie i połączyć się z nim, następnie włączyć zabezpieczenia, a na końcu wybrać ilość diamentów i monet oraz jeżeli chcemy konto VIP, to zaznaczyć konto VIP na rok. Po wszystkim klikamy Generuj, a gdy pasek postępu cały się zapełni, możemy wyłączyć program i zalogować się do gry. Dodajemy też grafikę, jak to wygląda po użyciu naszego hacka:

blockstarplanet hack na monety

Nasze pierwsze chwile w BlockStarPlanet gdy już się zarejestrujemy i zalogujemy, będziemy musieli stworzyć swojego własnego robota, czyli wybrać swoje imię i nasz unikalny wygląd, a możemy naprawdę bardzo dużo w nim zmienić i tak naprawdę wszystko zależy od waszej wyobraźni i waszych chęci. Jeżeli zależy wam na oryginalnym wyglądzie waszego robota, to polecamy wam się postarać, a na 100% będziecie się wyróżniać wśród innych graczy. Po stworzeniu naszego robota wyrzuci nas do pięknego kolorowego świata pełnego przygód, który mamy za zadanie cały zwiedzić i robić różnego rodzaju misje po drodze oraz poznawać nowych znajomych do wspólnej zabawy. Na początkowej lokacji, jak już zostaniemy przeniesieni, to naszym oczom ukaże się samouczek. Zachęcamy wam go nie pomijać i całego go wykonać, dzięki niemu dowiecie się wszystkich ważnych podstawowych rzeczy, co ułatwi wam pierwszą styczność z grą, a za jego wykonanie na końcu czeka na was mała nagroda. W BlockStarPlanet Hack na Diamenty jest wiele do robienia, ale naszym głównym celem, jest sekcja gry. W sekcji możecie znaleźć mnóstwo trybów i lokacji, które tworzą inni gracze, w których możecie zmierzyć się z dowolnym graczem, a co najlepsze z ludźmi z całego świata. Oczywiście każdy gracz może tworzyć swoje tryby i lokacje i udostępniać je publicznie, tak aby inni gracze mogli na nich zagrać. Po wejściu w jedną z takich gier nasz robot zostaje teleportowany na daną lokację i oddzielony od innych robotów. Twoim głównym zadaniem jest wyeliminowanie jak największej ilości wrogich robotów, im więcej ich zabijesz, tym więcej zdobędziesz punktów doświadczenia i monet. Mecze z natury są szybkie i proste, więc każdy powinien sobie w nich poradzić, mimo wszystko należy pamiętać, że każdy ma możliwość tworzenia własnych aren. Mamy do wyboru arenę parkour, na której musisz biegać i skakać tak szybko i wysoko, jak tylko potrafisz, ponieważ pod spodem, jest strumień lawy, a wpadnięcie do niej od razu dyskwalifikuje gracza i wyrzuca z zabawy. Istnieje również arena o nazwie Pokeball, która jest po prostu areną w kształcie piłki, jednak w przeciwieństwie do areny parkour można walczyć tylko w granicach areny, w kształcie piłki. W grze BlockStarPlanet Hack na Monety możesz także przeglądać roboty innych graczy, używając funkcji przeglądaj, dzięki temu możesz zobaczyć, jak wyglądają roboty innych użytkowników. Możesz napisać swoje zdanie o danym wyglądzie robota, napisać kulturalną krytykę lub pozytywną opinię. Oczywiście inni gracze mogą zrobić do samo z twoim robotem, czyli napisać swoją konstruktywną opinię. Sterowanie nie jest zbyt skomplikowane, ruch odbywa się za pomocą przycisków A, S, W i D oraz myszki, tak jak to jest w większości popularnych gier MMORPG.

Informacje na temat naszego generatora:

Stworzyliśmy ten program dla ludzi, którzy nie chcą wydawać prawdziwych pieniędzy na mikropłatności, a chcieliby sobie ułatwić zabawę przy użyciu waluty premium. Generator został wydany, aby pomóc wszystkim graczom, którzy nie chcą wydawać ani złotówki na BlockStarPlanet Generator Diamentów, a chcą sobie urozmaicić rozgrywkę. Nie czekaj i już teraz przetestuj nasz wspomagacz, dajemy Ci gwarancje, że będziesz zachwycony i zawsze będziesz mógł zasilić swoje konto nieograniczonymi ilościami diamentów i monet. Dajemy też pewność, że nasze aplikacje są w 100% bezpieczne i codziennie aktualizowane, posiadamy prywatne bazy proxy, które są codziennie sprawdzamy i aktualizowane, dzięki temu zawsze będziecie anonimowi przy używaniu tego oprogramowania. Dużo osób wysyła nam pomysły i prośby na nowe aplikacje, ale część osób nie ma pojęcia o takiej możliwości. Prosimy o wysyłanie swoich propozycji na naszą skrzynkę pocztową lub poprzez formularz kontaktowy każdą propozycję weźmiemy pod uwagę i kto wie, może to właśnie twoja znajdzie się na naszej stronie.

darmowe monety

Zalety korzystania z BlockStarPlanet Hack:

 • Możemy doładować sobie dowolne ilości diamentów do naszego konta.
 • Możemy doładować sobie dowolne ilości monet do naszego konta.
 • Możliwość włączenia najlepsze VIP-a na okres 1 roku.
 • System chroniący przed adminami: Tak
 • Prywatne i anonimowe serwery proxy: Tak
 • Przyjemny i przejrzysty interfejs.
 • Skrypt napisany przez polskich programistów.
 • Program w języku polskim.
 • Częste i automatyczne aktualizacje.

Jak korzystać z BlockStarPlanet Hack?

 1. Pobierz plik na swój komputer, a następnie go wypakuj.
 2. Uruchom plik BlockStarPlanet Hack.exe
 3. Wybierz swoje urządzenie i naciśnij Połącz.
 4. Zaznacz opcje w zabezpieczeniach.
 5. Wybierz ilość diamentów i monet.
 6. Wybierz na jaki okres czasu chcesz konto VIP.
 7. Teraz pozostało kliknąć Generuj i poczekać, aż cały pasek postępu się zapełni.

Jak używać BlockStarPlanet Generator?

 • Należy przejść do generatora online klikając odpowiedni przycisk.
 • Następnie należy wybrać wartości diamentów i monet, jakie chcemy doładować do naszego konta.
 • Teraz klikamy „Generuj” wyskoczy nam okienko z informacjami do koncie.
 • Podajemy swoje informacje o koncie, czyli wpisujemy swój nick i wybieramy platformę, na której gramy.
 • Zaznaczamy „Włącz szyfrowanie” i klikamy Kontynuuj”.
 • Teraz już wystarczy poczekać, aż generator skończy doładowywać wartości do naszego konta.
 • Wchodzimy do gry i cieszymy się darmowymi gemami i monetami.

Informacje o grze BlockStarPlanet:

 • Wydawca i producent: MovieStarPlanet ApS
 • Data wydania: 6 lipca 2014
 • Platformy: Android, iOS, Przeglądarka, PC
 • Gatunek: przygodowe
 • Darmowa gra z mikropłatnościami, które w znacznym stopniu ułatwiaj rozgrywkę.
 • Oficjalna strona gry: https://blockstarplanet.com/
 • Nasze inne gry na PC: kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Translate »